Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Sierpowo - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Skórzewo

Skórzewo(Sierpowo + 50 km)

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Człuchów

Człuchów(Sierpowo + 26 km)

300 000 zł27,50 m² 10 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym centrum Człuchowa, przy ul. Długosza. Doskonała lokalizacja zapewnia duży ruch pieszych oraz wygodny dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Głogów

Stare Miasto,Głogów(Sierpowo + 48 km)

555 000 zł85,20 m² 6 514,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 85,2 m2 położony przy ulicy Długiej w Głogowie. Dodatkowe informację: - lokal usytuowany jest na parterze - Lokal dostępny od zaraz - Zarządca Eureka Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem

Polne(Sierpowo + 45 km)

1 900 000 zł1 584 m² 1 199,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonujący zakład produkcyjny o ugruntowanej pozycji - obiekt o powierzchni 1 590 m , specjalizujący się obecnie w produkcji mebli z litego drewna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dominicka

Boszkowo-Letnisko(Sierpowo + 17 km)

2 500 000 zł333,40 m² 7 498,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt, pełniący dotychczas funkcję restauracji wraz z dużym apartamentem na piętrze. Nieruchomość usytuowana jest na działce o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Scholastykowo

Scholastykowo(Sierpowo + 18 km)

159 000 zł200 m² 795 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż, scholastykowo Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy - do niedawna prowadzony był tam wielobranżowy sklep wiejski. Pomysł na gotową działalność - pozostają lady, lady.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Brzezie

Brzezie(Sierpowo + 24 km)

2 489 000 zł800 m² 3 111,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Posiadłość agroturystyczna "nowogródek" położona W lesie 3 km od wsi brzezie W bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości biały bór Na sprzedaż przepięknie położona nieruchomość.